Головна » 2017 » Листопад » 23 » Благодійний ярмарок
19:30
Благодійний ярмарок

    Якщо робити добро в межах своїх можливостей, то можливості добра стають безмежними.
   Вже стало доброю традицією у нашій школі щедрої осінньої пори проводити благодійний ярмарок в рамках проекту «Діти для дітей».
Ми живемо у скрутні часи. Зараз у душах багатьох людей хаос. Знецінюються моральні та духовні цінності. Дехто втрачає людину у собі. Саме тому педагогічний колектив школи прагне відродити у молодого покоління бажання жити за заповіддю: роби добро, допомагай ближньому. Тільки так ми виховаємо справжню людину з чистою душею і добрим серцем.
    Все було, як на справжньому ярмарку: охочих було стільки, що не можна було вільно пройти, скрізь лунав гамір, жарти, учні запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Чого тільки не було на столах! На продаж було виставлено випічку різних видів: пиріжки, тістечка, печиво, калачі (все виготовлене своїми руками або за допомогою батьків). Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності. Гроші перерахували на рахунок мами Владика Воробей. Нехай наша допомога піде на користь хлопчику!!! Все буде добре і тільки добре, навіть краще ніж раніше. Здоров' я Владику та Божого благословіння!!!

Переглядів: 79 | Додав: петрович7047 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: