Головна » 2017 » Січень » 6 » Проведення декади «Я атестуюсь»
12:38
Проведення декади «Я атестуюсь»

   Однією з форм роботи щодо вдосконалення і посилення стимулюючої ролі атестації у фаховому зростанні педагога є щорічне проведення декади «Я атестуюсь». У Травлинській ЗОШ І-ІІІ ступенів вона проходила з 5 грудня по 16 грудня 2016 року.
   Вчитель географії Войтюк Л. Ю. та вчитель української мови та літератури Дячук Г. М. провели у 7 класі інтегрований урок «Внутрішні води Південної Америки». Зміст цього уроку сприяв розвитку інтересу до навчання, реалізовано міжпредметні зв’язки, використано комп’ютерні технології.
   Урок геометрії у 7 класі на тему: «Трикутники та його елементи» проведено вчителем математики Швед Галиною Іпполітівною, яка використала комплекс ефективних засобів та методів навчання для вирішення практичного завдання.
   Педагог – організатор школи Рижко Т. В. провела інтелектуально – розважальне шоу «Хто попереду», де відчувається творчий характер роботи учнів.
  Під час проведення уроків, виховних заходів вчителі зарекомендували себе як ініціативні, ерудовані, творчі, володіючі інноваційними освітніми методиками й технологіями. Продемонстрували зростання професійного рівня завдяки впровадженню в навчально-виховний процес інформаційних технологій, вдале поєднання інтерактивних та традиційних методів навчання. Вчительські вміння продукували оригінальні, інноваційні ідеї, тісне поєднання теорії з практикою, в кожному з проведених уроків була своєрідна родзинка, що характеризує професіоналізм вчителя.
   Шановні педагоги! Нехай творчий політ, натхнення та подяка за Вашу працю завжди будуть присутні на нелегкій, але почесній вчительській дорозі! Здоров’я Вам!!!

 

 

Переглядів: 102 | Додав: петрович7047 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: