Головна » 2017 » Квітень » 3 » Проведення місячника передового педагогічного досвіду
10:20
Проведення місячника передового педагогічного досвіду

З 01.03 по 24.03.2017 року у школі пройшов місячник передового педагогічного досвіду, який показав значне зростання професійної майстерності педагогів,  обмін досвідом, забезпечення постійного засвоєння сучасної педагогічної теорії та практики, створення умов для самоосвіти вчителів. Така робота стимулює вчителів до особистісного й професійного зростання, досягнення нових педагогічних цілей, розвиває вміння педагогів працювати в умовах вибору педагогічної позиції, технології, змісту, форм і методів навчання і виховання.     

   Слід відмітити, що усі проведені уроки та виховні заходи були спрямовані на вирішення актуальних завдань навчання й виховання. У ході відвідування уроків зверталась увага на відповідність змісту роботи вчителя поставленим завданням, врахування індивідуальних особливостей учнів, на те, чи був оптимальним вибір організаційних форм, методів і прийомів навчання для формування його мотивації, розвитку пізнавальних інтересів, творчої активності, розумової діяльності учнів, доцільність та ефективність використання вчителем засобів використання тощо

Педагоги  провели відкриті уроки, на яких були присутні члени адміністрації школи, молоді педагоги, колеги. Впродовж місячника було проведено 15 відкритих уроків, а саме: суспільно-гуманітарний цикл –4 уроки; фізико-математичний цикл – 1 урок; початкові класи – 4 уроки; природничо-естетичний цикл та фізкультура –4 уроки; іноземна мова – 2 уроки.

 

Переглядів: 104 | Додав: петрович7047 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: