Головна » 2017 » Березень » 24 » Тиждень дитячої книги
20:15
Тиждень дитячої книги

Дитинство — це той неповторний час, коли мала людина відкриває для себе світ, коли в ній росте іскринка творчості, а саме життя є стихією гри, що для дитини — найсерйозніше заняття. Саме добра дитяча книга відіграє важливу роль в житті дитини. Але якщо дитина запитує «А навіщо читати?», чи зможемо ми дати таку ж щиру відповідь, не відбуваючись стереотипними фразами, які діти частіше за все пропускають повз вуха?
Той, хто пізнав радість спілкування з друкованим словом, добре знає про те, що читання — це бурхлива гра уяви, інтенсивна робота думки, творчий процес, який дає ні з чим незрівняну насолоду.
З 20 по 24 березня в Травлинській школі проходив Тиждень дитячої та юнацької книги. В рамках тижня діяла виставка малюнків «Казковий вернісаж», працювала книжкова лікарня, проходила акція «Подаруй бібліотеці книгу», організовано конкурс закладок «Чудеса своїми руками». Учні початкових класів здійснили віртуальну подорож «Сторінками улюблених казок», взяли участь у конкурсі читців «Мій улюблений поет».
Учнів 5-7 класів змагались в інтелектуальній грі «З народного напившись джерела», писали відгук на прочитану книгу. Старшокласники презентували книги сучасних українських письменників.
Тиждень дитячої книжки зібрав до себе на гостину усіх тих, хто любить читати і цінує книгу як духовну святиню, джерело мудрості і розуму.
Проведення Всеукраїнського тижня дитячої книги сприяло залученню підростаючого покоління до невичерпних джерел знань, створенню у бібліотеці атмосфери радісного спілкування, де кожна дитина - юний читач відчувала себе бажаним гостем.

Переглядів: 90 | Додав: петрович7047 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: