Головна » 2017 » Лютий » 6 » Тиждень профорієнтації у школі
13:14
Тиждень профорієнтації у школі

   Вибір професії, яка відповідає інтересам і  нахилам особистості молодої людини - завдання складне. Воно не завжди під силу підлітку, тому треба постійно, цілеспрямовано допомагати формуванню інтересу й любові до певного виду професійної діяльності. Важливо, щоб учні добре орієнтувалися в світі професій, актуальних в місті, районі, регіоні. Для цього потрібне кваліфіковане інформування, поступове та цілеспрямоване ознайомлення зі світом професій за сучасними профорієнтаційними методиками.

    З метою сприяння професійному самовизначенню молоді, формуванню позитивного ставлення до професій, що користуються попитом на ринку праці, в нашій школі проводився Тиждень профорієнтації з 16.01 по 20.01.2017  року.

   Практичний психолог  школи Мартинюк І. В. провела  різні заходи: тренінгові заняття «У світі професій», «Стратегія успіху або як обирати професію», фестиваль малюнків «Моя майбутня професія», виготовлення колажів «Я у майбутньому».

  Учні були активними учасниками, висловлювали свою точку зору щодо вибору професії та ймовірності працевлаштування за обраною професійною діяльністю.

     Школярі отримали рекомендації про шляхи правильного вибору професії.

 

 

Переглядів: 104 | Додав: петрович7047 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: